Środki ochrony roślin

Środki ochrony roślin

Pierwszą i do tej pory największą gałęzią naszej działalności jest sprzedaż środków ochrony roślin. Specjalizujemy się w fachowym doradztwie w zakresie doboru i stosowania pestycydów, aby zagwarantować bezpieczeństwo i maksymalną ochronę Państwa upraw.

Obecność na rynku, wiedza i doświadczenie pomagają nam w zrozumieniu różnych potrzeb naszych Klientów oraz dostosowywaniu oferty do oczekiwań nawet najbardziej wymagających Odbiorców.



Proponujemy Państwu najnowocześniejsze produkty dostępne na rynku polskim jak i zagranicznym. Współpracujemy z największymi producentami środków ochrony roślin, takimi jak:

Arysta Lifescience - www.arysta.pl

Cheminova - www.cheminova.pl/

Chemtura - http://www.chemturaagrosolutions.com.pl

F & N Agro - http://www.fnagro.pl/

Helm Polska - http://www.helmpolska.com/

Sumi Agro - http://www.sumiagro.pl/

Monsanto - http://www.monsanto.pl/

BASF - http://www.agro.basf.pl/agroportal/pl/pl/StartPage.html

Syngenta - http://www.syngenta.com/country/pl/pl/Pages/syngentapolska.aspx

Bayer Cropscience - http://www.bayercropscience.pl/

Dow Agro - http://www.dowagro.com/pl/

Du Pont - http://www2.dupont.com/Poland_Country_Site/pl_PL/

Makhteshim Agan - http://www.makhteshim-agan.pl/

Bio Agris - http://bioagris.pl

Organika Sarzyna - http://www.zch.sarzyna.pl/